• odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
środa, 24 kwietnia 2019
ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. FLORIANA W BRZEGU GŁOGOWSKIM Drukuj
czwartek, 18 października 2018
altW piątek 12 października 2018 roku w Szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. O godz. 10:00 w sali sportowej przy dźwiękach muzyki wkroczyły w pełnej gali pierwszaki.

To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Wójt Krzysztof Wołoszyn, Proboszcz Edward Białas, Przewodnicząca Rady Rodziców, Rodzice pierwszoklasistów oraz cała Społeczność Szkolna.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani dyrektor Katarzyna Kraus. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje szkolne. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości i słodkości przygotowanych przez rodziców.  Dodatkową niespodzianką były książeczki oszczędnościowe, wręczone przez opiekuna SKO Panią Małgorzatę Tic.

Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Radosław Beczek, Nikola Borucka, Hanna Nagi, Paula Glińska, Julia Wilk, Ewa Zawadzka, Kaswery Małecki, Jakub Dworak, Maciej Bożek, Bartosz Leszczak.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Galeria zdjęć

 
 
Top! Do góry