• chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
Start
środa, 24 kwietnia 2019
GMINNY DZIEŃ SENIORA Drukuj
wtorek, 16 października 2018
alt„DZIEŃ SENIORA” to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności  kierowany do ludzi, którzy urodzili się, pamiętają urok lat oraz dekad ubiegłego wieku. Ich doświadczenie, mądrość, umiejętność aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poczucie humoru i umiejętność zabawy, mogą być wzorem i przykładem dla młodszych Mieszkańców – jak cieszyć się życiem.

W niedzielę, 14 października 2018r. w Sali Wiejskiej w Nielubi odbyło się uroczyste spotkanie, na które zostali zaproszeni seniorzy z Gminy Żukowice. Spotkanie zorganizowane zostało przez Wójta Gminy Żukowice Krzysztofa Wołoszyna, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nielubi Elżbietę Mackiewicz oraz  Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Nielubi Katarzynę Płuciennik-Wójt.  Uroczystość rozpoczęła się od podziękowań i życzeń dla seniorów. W dalszej części zaprezentowano inscenizację „Aktywny Senior-bezpieczny Senior”. Gwiazdą wieczoru, która wystąpiła przed seniorami był zespół  „Los Emerytos” z Głogowa. Następnym punktem spotkania była biesiada przy muzyce. Śpiewając znane i lubiane piosenki Nasi seniorzy  stworzyli zintegrowaną grupę wyrażając swoje emocje i zadowolenie. Organizatorzy przygotowali ciepły poczęstunek oraz przepyszne słodkości.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w sercach i pamięci naszych Seniorów. Już dziś zapraszamy wszystkich za rok!!!

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim gościom za tak liczne  przybycie. Ponadto podziękowania kierujemy do Pani Kierownik Domu Dziennego Pobytu w Głogowie Danucie Ławrowskiej i wszystkich tych, bez których ten dzień nie mógłby się odbyć.

Galeria zdjęć

 
 
Top! Do góry